Skeitborda slalomisti iesāk sacensību 2018. gada sezonu Liepājā

Jauno sezonu skeitborda slalomisti ir iesākuši Liepājā, 2018.gada 27.janvārī, kur notika nu jau gadskārtējās “Riposhop.lv” balvas izcīņas pirmais posms. Tas noritēja iekštelpās, pateicoties uzņēmuma “Lauma Fabrics” atbalstam.

Skeitbordistiem piemērotais segums un telpu plašums ļāva parādīt, ka, neskatoties uz to, ka šī sporta veida īstā sezona ir vasara, arī ziemā braucēji ir gatavi startiem un labiem rezultātiem. Tos veicinājuši bērnu un jauniešu regulārie treniņi ne tikai skeitborda slalomā, bet arī vispārējā fiziskajā sagatavotībā. Kopā sacensībās startēja 31 dalībnieks četrās grupās – U11, U14, U17 un “Open”. Pirmo reizi balvas izcīņā Liepājā bija arī atsevišķa dāmu grupa, nokomplektēta tikai no junioru grupas izaugušajām Liepājas jaunietēm. Bez šīm grupām startēja arī iesācēji.

Īpaši uz sacensībām no Francijas bija ieradies viens no Latvijas profesionālās grupas braucējiem, rīdzinieks Gustavs Gailītis. Pēc pārtraukuma startēja arī profesionāļu grupā iepriekš ļoti labus rezultātus sasniegušais Edijs Jermačenko.

REZULTĀTI

U11:
1. vieta Kārlis Gustav Lauva
2. vieta Paulīne Ceļdoma
3. vieta Monta Siliņa

U14:
1. vieta Toms Čirkšis
2. vieta Gļebs Ļeonovs
3. vieta Roberts Liubins

U17:
1. vieta Patriks Jostmanis
2. vieta Normunds Jānis Rūja
3. vieta Alise Salicka

Sievietes:
1. vieta Mare Ērika Belta
2. vieta Endija Līga Rūja
3. vieta Megija Valtere

“OPEN”:
1. vieta Gustavs Gailītis
2. vieta Edijs Jermačenko
3. vieta Toms Dreiblats

Foto: www.ohm.lv