RIPOSHOP.lv balvas izcīņas 2.posms

Jūrmalas parka skeitparkā ir aizvadītas skeitborda sacensību kausa izcīņas “RipoShop.lv” otrais posms, pulcējot dalībniekus četrās vecuma grupās.

Skeitborda slaloma jaunā sezona Liepājā tika atklāta 25.martā. Tad vēl sacensības norisa iekštelpās. Sestdien, 27.maijā, sportisti pulcējās Jūrmalas parka skeitparkā. “Tās bija pirmās sacensības, kas notika laukā pēc mūsu garās ziemas, pēc septiņarpus mēnešiem, pavadītiem zālē,” atklāja skeitborda slaloma treneris Ainars Jermačenko.

Komentējot aizvadītās sacensības, A.Jermačenko atzina, ka ļoti labi varējis redzēt, vai braucējiem treniņos ir bijusi izaugsme, vai ir apgūtas jaunas iemaņas. Ar rezultātiem viņš ir ļoti apmierināts. “Rezultāti ir interesanti, arī pa kādam pārsteigumam. Kāds bijis centīgāks, kāds mazāk, bet kopumā braucēji tikai progresē, par ko man liels prieks.”

Sestdien, kopskaitā 30 dalībnieki, sacentās četrās vecuma kategorijās: U-11, U-14, U-17 un “OPEN” grupa. Pasākuma noslēguma daļā labākie arī tika apbalvoti.

Nākamais, kas būs arī kausa izcīņas “RipoShop.lv” noslēdzošais posms, notiks turpat skeitparkā, 26.augustā. Sociālā projekta ietvaros, sportiskās aktivitātēs tiks iesaistīti arī bērni ar īpašām vajadzībām.

Jūnijs un jūlijs Liepājas skeitborda slaloma braucējiem vairāk paies treniņu zīmē, slīpējot prasmes un iemaņas. Taču gaidāmi arī pārbaudījumi nopietnās sacīkstēs.

“Jūlija sākumā Rīgā notiks Latvijas čempionāts, jūlija vidū Vācijā – pasaules kausa posms, uz kuru dosies arī mūsu braucēji no vecākajām grupām, savukārt septembra vidū gaidāms Eiropas čempionāts Madridē, Spānijā, kurā arī ceram piedalīties,” šīs vasaras plānus ieskicē A.Jermačenko, un bilst, ka ar Sporta pārvaldes atbalstu uz pasaules čempionātu Kanādā dosies Toms Dreiblats. “Viņš pirmo sezonu vispār startē profesionāļu grupā, no amatieriem ir pārgājis uz augstāko līgu.”

A.Jermačenko neslēpj, ka Kanāda liepājniekiem ir par tālu, tieši raugoties no finansiālās puses, tādēļ turp dodas tikai viens pārstāvis. “Mēs gaidām nākamo gadu, kad pasaules čempionāts notiks kaut kur Eiropā, līdz ar to iespēja aizbraukt būs vairākiem. Šobrīd jauniešiem tas dod lielisku motivāciju uz ko tiekties. Strādāsim pie pamatlietām, fiziskās formas, lai 2018.gadā sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus.”

Uzziņai

Skeitborda sacensību kausa izcīņas “RipoShop.lv” otrā posma rezultāti

Grupa  U-11 
1.vieta Kārlis Gustavs Lauva
2.vieta Elija Ļebedeva
3.vieta Toms Čirkšis

Grupa U-14
1.vieta Patriks Jostmanis
2.vieta Normunds Jānis  Rūja
3.vieta Kristaps Mirčenko

Grupa U-17
1.vieta Toms Zubarevs
2.vieta Mare Ērika Belta
3.vieta Endija Līga Rūja

OPEN grupa

1.vieta Gustavs Gailītis
2.vieta Edijs Jermačenko
3.vieta Salvis Skarainis